Appartement van 90 m² bij Park Meerland - Afbeelding 1

Geen foto's beschikbaar

Neem contact op voor meer informatie over deze woning.

Appartement van 90 m² bij Park Meerland

Meer over huren in Eindhoven

Maandelijkse huur

€ 1.717,00

Huurperiode

Maandelijks

Borg

€ 3.434

Beschikbaar vanaf

1-6-2026

Huurperiode

Maandelijks

Borg

€ 3.434

Beschikbaar vanaf

1-6-2026

Energieprestatie

Beschrijving

Dit appartement van 90 vierkante meter ligt op de zevende verdieping van het in 2023 gebouwde complex de 'Hooghe Heer' in Eindhoven. Je woont hier in de wijk Meerrijk, direct aan de rand van Park Meerland. Dit is een groen park ter grootte van zo'n honderd voetbalvelden, waar je vanuit huis direct naar buiten loopt voor een wandeling. Ondanks de rustige ligging in het groen, sta je met de fiets of het openbaar vervoer zo in het centrum van de stad.

Binnen heb je een woonkamer met een open keuken die helemaal compleet is. Je maakt hier gebruik van een koelkast, vriezer, kookplaat, afzuigkap, mag…

Details

Huurprijs

€ 1.717 / maand

Type

Appartement

Aantal kamers

3

Slaapkamers

2

Badkamers

1

Oppervlakte

90 m²

Meubilering

Ongemeubileerd

Bouwjaar

2023

Verdieping

7e verdieping

Locatie

In de buurt

Meerrijk

325 m · Bus

Eindhoven, Grasrijk

437 m · Bus

Zandrijk

586 m · Bus

Eindhoven, Landforum

909 m · Bus

Eindhoven, Cargo Forum

991 m · Bus

Houtwal

1,0 km · Bus

Buurtgegevens van OpenStreetMap contributors (opent in een nieuw tabblad)

Wonen in Eindhoven

Vergelijk huurprijzen, buurten en reistijd in Eindhoven.

Lees de huurgids van Eindhoven