77 m2 appartement met balkon in Oud-Gestel - Afbeelding 1

Geen foto's beschikbaar

Neem contact op voor meer informatie over deze woning.

77 m2 appartement met balkon in Oud-Gestel

Meer over huren in Eindhoven

Maandelijkse huur

€ 1.592,00

Huurperiode

Maandelijks

Borg

€ 3.184

Beschikbaar vanaf

1-6-2026

Huurperiode

Maandelijks

Borg

€ 3.184

Beschikbaar vanaf

1-6-2026

Energieprestatie

Beschrijving

Dit appartement aan Hof van Gestel 68 in Eindhoven heeft 77 m2, 1 slaapkamer en een balkon. Je woont hier in Hoogstaete, een nieuw wooncomplex in Oud-Gestel, net buiten het centrum. Dat is handig: je loopt zo richting de stad, terwijl je thuis juist wat meer rust hebt.

De indeling is overzichtelijk en prettig voor elke dag. Je hebt een woonkamer met open keuken, een aparte slaapkamer en een complete badkamer. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, magnetron, kookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Dat scheelt weer een hoop gedoe bij het verhuizen. Ook fijn: het…

Details

Huurprijs

€ 1.592 / maand

Type

Appartement

Aantal kamers

2

Slaapkamers

1

Oppervlakte

77 m²

Bouwjaar

2025

Locatie

In de buurt

Reinkenstraat

200 m · Bus

Grieglaan

323 m · Bus

Eindhoven, Verdistraat

369 m · Bus

Nicolaistraat

421 m · Bus

Sibeliuslaan

485 m · Bus

Eindhoven, Donizettilaan

523 m · Bus

Buurtgegevens van OpenStreetMap contributors (opent in een nieuw tabblad)

Wonen in Eindhoven

Vergelijk huurprijzen, buurten en reistijd in Eindhoven.

Lees de huurgids van Eindhoven