2-kamer appartement Prinsenland

Meer over huren in Rotterdam

Maandelijkse huur

€ 1.126

Huurperiode

Maandelijks

Borg

€ 2.252

Beschikbaar vanaf

1-7-2026

Huurperiode

Maandelijks

Borg

€ 2.252

Beschikbaar vanaf

1-7-2026

Energieprestatie

Beschrijving

Op 1 juli 2026 komt dit appartement van 48 vierkante meter vrij aan de Prinsenlaan in Rotterdam. Je vindt deze woning met twee kamers in 'De Prins', een voormalig kantoorpand dat is omgebouwd tot een prettig wooncomplex. Binnen heb je een woonkamer met keuken voorzien van een kookplaat, één slaapkamer en een apart toilet. Het gebouw heeft een lift, zodat je na het boodschappen doen niet de trap op hoeft.

Als bewoner parkeer je jouw auto zonder zoeken op je eigen vaste plek op het parkeerterrein. Op het dak van het gebouw vind je een gedeeld en gemeubileerd dakterras, een fijne plek om na je wer…

Details

Huurprijs

€ 1.126 / maand

Type

Appartement

Aantal kamers

2

Slaapkamers

1

Oppervlakte

48 m²

Locatie

In de buurt

Dichtstbijzijnde halte (bus): Huslystraat, op 420 m. Binnen 1,0 km: 11 winkels, 9 scholen, 5 zorgvoorzieningen, 18 groenvoorzieningen en 38 sportvoorzieningen.

Buurtgegevens van OpenStreetMap contributors (opent in een nieuw tabblad)

Wonen in Rotterdam

Vergelijk huurprijzen, buurten en reistijd in Rotterdam.

Lees de huurgids van Rotterdam